Izniman interes iskazan je na ponovljenom natječaju Ministarstva gospodarstva za 120 milijuna kuna bespovratnih potpora iz Operativnoga programa za ulaganja u opremu. Kako doznaje Poslovni dnevnik, zaprimljeno je ukupno 475 projekata kojima se od države traži čak više od 1,73 milijarde kuna potpora, što je 14,5 puta više od raspoloživa novca.
Najviše prijava pristiglo je iz prehrambene industrije, iz koje su nominirana čak 63 projekta. Slijede tvrtke iz drvne industrije sa 43 projekta te metalna industrija, proizvodnja gume i plastike, odjeće, te strojeva i uređaja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu