Broj zaposlenih u obrtu i djelatnostima slobodnih profesija u Hrvatskoj u prosincu lani u odnosu na studeni smanjen je za 1,7 posto, podaci su Državnog zavoda za statistiku.
U obrtu i djelatnostima slobodnih profesija u Hrvatskoj je u prosincu prošle godine bilo ukupno 186.025 zaposlenih, što je za 3.164 osobe ili za 1,7 posto manje nego u mjesecu prije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu