Forum

Naslovnica Forum Opće financije Zarada preko interneta
Pretraživanje
Dionička društva
fenomeno 24.1.2007.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Na Internetu se itekako može zaraditi, ali ne na dječjim “poslovima”. Ja prodajem Internet adrese, tj. domene, i tu leži prava i ozbiljna zarada. Radi se online, ali se nikoga ne dovodi u biznis. Dao sam otkaz na dobrom radnom mjestu i sada samo trgujem domenama. Baš me interesira da li je netko dao otkaz da bi mogao klikati po reklamama ili ispunjavati online ankete za par centi
Ostavite se takvih “poslova”.
Pretpostavljam da mnogi uopće ne znaju da se domenama trguje. Koga zanima ozbiljna zarada može posjetiti moju web stranicu i upoznati ovaj posao [honorarniposao.net].

Konkretne savjete i informacije temeljene na mojem znanju i iskustvu naplaćujem (simbolično), ali na web stranici se nalazi mnogo korisnih informacija koje su potpuno besplatne, posebno u dijelu “Učionica”.
Nemam AdSense na stranici, ali me svaka posjeta veseli jer želim da ljudi i kod nas upoznaju ovaj posao. Družim se s pametnim i obrazovanim ljudima, ali kada me pitaju čime se bavim nakon mog odgovora im se pojavi upitnik nad glavom. Ovaj posao je gotovo nepoznat kod nas i biti će mi drago ako moja web stranica uspije ublažiti tu činjenicu.

Dok sam bio puno aktivniji na ovom forumu trgovao sam dionicama. Od toga sam odustao jer su danas prometi na ZSE sramotni, i previše je “igrača” koji s parsto tisuća kuna drmaju dionicu i određuju joj cijenu. Trgovanje domenama mi je puno zanimljivije od trgovanja dionicama i oni koji vole trgovat dionicama sigurno će im biti zanimljivo i trgovat domenama.

www.HonorarniPosao.net
Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom —–> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama)
Ozbiljan posao, ...

robi002 4.7.2012.
Korisnik s iskustvom
-

E gledao sam malo tvoju stranicu honorarni posao… ja imam svojih nekoliko domena od kojih mi je najdraža ona za iznajmljivanje apartmana [topcroatia.net]. Zašto? e pa vidiš zato jer ja ne prodajem domene već prostor ljudima koji žele oglašavati svoje apartmane, a takvih je stvarno jako puno.

E sad, imam nekoliko domena koje bih htio prodat ali ne znam gdje da ih prodam, kako da uredim domenu(dal treba napravit sadržaj i dovesti ljude ili)?? i kako da saznam vrijednost domena..?

TopCroatia.net - Croatia holiday rentals

nitotoni 30.7.2014.
Novi korisnik
-

Pravo dosta prezentacija za zaradu na internetu imate na ovoj adresi pa pogledajte mozda nadjete nesto za sebe
http://www.onlinezaradi.com/ [onlinezaradi.com]

Zadnja izmjena: nitotoni (30.7.2014. 15:29)
UnaS 30.6.2015.
Novi korisnik
-

Jedan od najboljih nacina internet zarade je resavanje minijobova. Posten posao. Odradis zadatak i za to budes adekvatno placen, nema nikakvih ulaganja i ne iziskuje preveliko znanje i vreme.
Ukoiko ste zainteresovani kliknite na link I saznajte vise o ovom nacinu zarade:
http://posaoprekointernetaneobux.blogspot.com/ [posaoprekointernetaneobux.blogspot.com]

Zadnja izmjena: UnaS (30.6.2015. 10:06)
borisxy 7.10.2015.
Korisnik s iskustvom
-

Slažem se sa prethodnim postom oko mini jobova - na godišnjoj razini možete zaraditi za prilično dobar laptop a možda i osjetno više. S time da ja kombiniram neobux i clixsense.

U zadnje vrijeme su popularne i revenue share stranice gdje zarađujete za samo par min dnevno. Ali morate dobro znati tko stoji iza stranice. Neke daju i poklon start pakete - adcumulo daje poklon 10 $ recimo…

Ali definitivno je najbolji SFI gdje sam u 7 dana zaradio troznamenkastu cifru samo na jednoj vrsti tombole,a ima tu i raznih drugih načina: affiliate reklamiranjem TC proizvoda, vlastitom prodajom, uvođenjem novh članova koji će prodavati, zanimljive aukcije gdje za svega par $ osvajate vrijedne stvari, igre, gradnjom statusa itd…

Preporuka i detalji isključivo preko PM jer preferiram osobni kontakt…

petarnikic 20.1.2016.
Novi korisnik
-

ja sam probao zaradu sa trafficmonsoon PTC stranicom i vrlo sam zadovoljan, bez ulaganja imate dnevno 30 centi bez referala a sa referalima imate puno više. također sam probao i sa ulaganjem i vjerujte mi zaradi se dobar novac..ali necu vas zamarati sa ulaganjem kad se može i bez toga. ako netko želi probati može se prijaviti na link ispod ili se obratiti na email petar6689@gmail.com gdje cu vam dati se potrebne informacije kako raditi.

https://trafficmonsoon.com/?ref=Petarnikic [trafficmonsoon.com]

borisxy 7.10.2015.
Korisnik s iskustvom
-

Da dobar je trafficmonsoon iako je paypal otkazao suradnju sa svim rev share programima. Osobno sam tamo bez ikakvih ulaganja samo od cash linkova sa samo 1 referalom zaradio 30 tak $.

No ja dajem prednost mlm programima, ali naravno tamo ima svega.

Prije 2 mjeseca se pojavio jedan jako zanimljiv mlm program a ja sam tamo ušao prije 3 dana i smatram da se tu može lijepo zaraditi.

Razlog je jer ga je pokrenula ekipa top enrollera iz SFI koji žele dugoročnu zaradu.

O čemu se zapravo radi?

U principu se radi o prodaji oglasnih paketa ali nije rev share sistem i PayPal je naravno podržan.

Fenomenalno je što prilikom registracije dobivate 10 $ bonus - poklon, od kojeg 5 $ ide na balans za oglašavanje a 5 $ na balans za nadogradnju članstva. I još fenomenalna stvar je što dobivate 1 direktan referal!

Zarada se svodi na to da dobivate proviziju na kupnju paketa i nadogradnju člasntva vaših referala kroz 4 levela ako ste nadograđeni, ali možete i kao free član ali tada je samo 1 level.

Po levelima iznosi: 33 %, 8 %, 6% i 3 %.

U ovaj mlm ulaze ozbiljni igrači tako da sam ja 3 .dan u tim dobio čovjeka koji je odmah uplatio gold članstvo u iznosu od 86 $.

No za područje exyu je vjerujem najpopularnije bronze članstvo.

Ukoliko ga uzmete u roku 48 sati ( ovo su vjerojatno napravili budući da u sfi ima opcija fast track ) i nagrađuju članove koji odmah kreću ozbiljno i onda možete bronze članstvo koje inače košta 15 $ kombinirati sa poklonjenim iznosom za nadogradnju od 5.10 $ i tada vas izađe samo 9.90 $ bronze članstvo.

Dobivate zanimljive bonuse kao što su 3 referala, 20 $ za oglašavanje i još neke benificije.

Inače kao free član ako se ne nadogradite kroz 2 dana gubite sve bonuse. Stranica vam ustvari želi pokazati da možete krenuti sa zaradom već za nekoliko sati od registracije.

Jer u većini slučajeva vaš poklonjeni referal će napraviti nadogradnju i time vam se odmah vraća 5 $.

Ima tu još nekih stvari ali bi bio predug post, ako netko želi ući u moj tim neka se priključi na sljedećem linku: https://goo.gl/xoMxBN [goo.gl]

Svojim članovima vraćam proviziju od nadogradnje i pomažem oko pronalaska referala ( kreiranje wordpress bloga ).

Članove odmah kontaktiram preko internih poruka na stranici - još jedna zanimljiva opcija.

Zadnja izmjena: borisxy (22.1.2016. 11:36)
petarnikic 20.1.2016.
Novi korisnik
-

Evo jedan blog na kojem sam sve objasnio, vrlo je jednostavno

http://jednostavnazaradaklikanjem.blogspot.hr/ [jednostavnazaradaklikanjem.blogspot.hr]

petarnikic 20.1.2016.
Novi korisnik
-

evo još jedan blog, u njemu je detaljno objašnjeno kako i šta…

http://triplethr3atrev.blogspot.hr/ [triplethr3atrev.blogspot.hr]