Šegon nije htio sam otići, Linić podnio zahtjev za razrješenje

Naslovnica Forum Komentari članaka Šegon nije htio sam otići, Linić podnio zahtjev za razrješenje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A gdje je tu Vrdoljak? Kad će se potegnuti pitanje oko njegovoga sukoba interesa. On koji kadrovira i postavlja svoje ljude, osječke zalizane pica majstore, konobare i polu-invalide po svim državnim firmama, HEP, ĐURO ĐAKOVIĆ, itd. Po meni tu je samo jedno, a to je interes. Prema sudskom registru i provedbi upisa od 11.4.2012. (https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:0::NO:28:P28_SBT_MBS:030068830#a_tekst_objave)
Vrdoljak je vlasnik 16,67% firme ATO INŽENJERING koja isključivo radi s HEP-om!!! Taj udjel mu je prema zapisu u registru prebacila bivša supruga, naravno i to bez naknade. Inače firma je godinama radila promet cca 14-15 mil. kn s cca 1 mil. kn dobiti, u vrijeme kad je u njoj radio Vrdoljak sa svojom bivšom suprugom. Ali rezultati za 2011. 2012. i 2013. pokazuju rast prometa na impozantnih 26 mil. kn i dobiti na 8,5 mil.!!!
Naravno da se to može ali samo ako se “namjeste” unosni poslovi i natječaji. Firma radi i projektiranje uglavnom za HEP pa se prema njihovoj dokumentaciji i projektima raspisuju natječaji. U tom slučaju se onda javljaju na natječaj preko svoje druge firme SYSTEMATICA INŽENJERSKE USLUGE.
U sudskom registru nema znakova upisa prijenosa vlasništva ili nešto tako. Pa ne znam ima li tu sukoba interesa!? Pa kako na to gleda HNS i SDP reći će da nema. A koliko znamo Vrdoljak je u HEP-u postavi jako puno svojih ljudi, osječkih lega pica majstora, itd, i to većinom prijatelja kojima je namjestio bolje plaćene poslove koji to vraćaju kroz pomoć prema ATO INŽENJERINGu, a to su Tomislav Šerić, Zvonko Ercegovac, Zvonko Liović i Branimir Pašić (vlasnik PRESA inženjering firmice, koja je jedan od kooperanata ATO INŽENJERINGa). To su sve ljudi na visokim mjestima u HEP-u gdje imaju utjecaja oko natječaja i odabira.
Prema Vrdoljaku to su ljudi koji će u HEP-u pokrenuti investicije. Da moš’ si mislit!? Već nekoliko godina nisu uspjeli pripremiti niti jednu investiciju. To su samo naklapanja i mlaćenje prazne slame onih koji ne znaju kako se to radi i koliko je vremena potrebno za to. Plomin su da prostite, usrali do kraja. Jedina investicija je Šerićev hepi ili hep-hipi, ma kako god.
Ajde Premijeru Milanoviću, pa di si sad tu ti? Očito je da nemaš pojma što ti ljudi, “tvoji ministri”, rade iza leđa. Sramota.

gazda joža evo stotka , ali savjet javno u večernji list ( ne jutarnji jel oni neće sigurno objavit) s tim i dorh, uskok[emo_palacg]

pepe7

baš me nešto podsjetilo na smrad politike.na tv sastanak hdz-a. na snimci se jasno vidi i čuje kada tadašnji premijer i predsjednik hdz-a ivo sanader kaže xy. “ti imaš da slušaš i radiš što ti se kaže, jer te neće biti”.
zato sve komentare na ponašanja naših premijera, bez iznimke, vidim kao preseravanje.špranca ponašanja im je u suštini ista. arogantno, bahato, narcisoidno.

Ovaj kredit HBOR-a Šegonu je najbolje što se Hrvatskoj dogodilo u posljednih nekoliko godina. To je početak kraja ove sramote!!

neće brko da odstupi pa će ga drugovi poslati na goli otok jer je za staljina.

a drug boldy je slijedeći od infobirovaca.
a drug svetom rajku od zdravlja su već iskopali mladu damu s kojom se zabavlja . prijateljica od dikana udbaša.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

prevara Linić-Šegon-Sinovčić !
predstecajne-prevare-linic-segon-i-sinovcic-izigrali-drzavu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predstecajne-prevare-linic-segon-i-sinovcic-izigrali-drzavu/724288.aspx [index.hr]

prevara od 500 milona !
prevara-od-pola-milijarde-kuna-upravni-sud-istrazuje-segonovo-pogodovanje-jutarnjem

http://www.index.hr/vijesti/clanak/prevara-od-pola-milijarde-kuna-upravni-sud-istrazuje-segonovo-pogodovanje-jutarnjem/724231.aspx [index.hr]

.

Aktualno na http://www.politikaplus.com

ISPOD POVRŠINE

Sam premijer kaže da je Šegon trgovao utjecajima – onda moraju otići svi koji su u tome sudjelovali

Zemljom više nitko ne upravlja, počeo je ulični rat među vladajućim moćnicima.

Blackstone, daj da čujemo….s čim se to druži ministar od zdravlja…???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close