Forum

Naslovnica Forum Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore
Pretraživanje
Dionička društva
mauricije 10.10.2006.
-

U prosinačkom Investitoru: Naglasak na kratkoročna ulaganja

U petak i subotu, 3. i 4. studenog u skopu redovitog broja Poslovnog dnevnika potražite treći broj financijskog magazina – INVESTITOR

Trebali bi promijeniti mjesec jer nije studeni nego prosinac. Otvorio sam temu kako bi to primijetili.

pozdrav

plavi 28.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Evo teme kao stvorene za seve….

POUČAK 26:Porastom cijene dionice,ako se popravlja poslovanje,ona postaje jeftinija a, skuplja ako je cijana pala a poslovanje se pogoršalo...

quark 6.4.2006.
-

Zar je već 29ti? Uf, moram platiti ratu kredita za prometalo.

Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run!
Quark je trejder, špekulant i investitor. U s...

Seve 1.6.2006.
-

plavi

Evo teme kao stvorene za seve….

A ne…ne… Igora sam uspjela oraspoložiti (nasmijati) - to mi je bio cilj… da mi ipak prizna kakvu-takvu kvalitetu smisla za humor….
Sada je na redu Dr.Doolittle… ali mislim da je to nemoguća misija…

…“Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je……. ženska. :))”…

Seve 1.6.2006.
-

fazan

Danas je Dan Republike i stari je popio malo …

Evo… recimo… ovo je jaaakooo kvalitetan smisao za humor.
Jako dobro.

…“Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je……. ženska. :))”…

ilijaivka 10.8.2006.
Dugotrajni korisnik
-

I datume treba promijeniti na 1. i 2. prosinac…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije…

ilijaivka 10.8.2006.
Dugotrajni korisnik
-

…na televiziji Lepa Brena i stari se sjeća ratnih vremena…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije…

PD_Web 6.12.2005.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Hvala na upozorenju, pravi datum je naravno 1. i 2. prosinca.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

traubisoda 13.8.2007.
-

Piše se: Hvala na razumijevanju!

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

zbiro 12.7.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Postovani, od 26.11.2007 g. umjesto “moj profil” citam “Greska na serveru” i “administrator obavijesten”.Dvaput slala mailove i nista.Pa ne bum valjda da sljedecih izbora imala taj potpis? Molim, malo paznje….

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

vjeko 27.12.2005.
Moderator
Zaposlenik
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Poštovana,

Premda meni to normalno funkcionira, obavijestit ćemo tehničku službu o Vašim poteškoćama.

Srdačan pozdrav!

Suricata suricatta

zgubidan10 3.6.2007.
-

Mene zanima dal poslovni ima nesto viska love……..za projekat……….Sad me ima sad me nema………………….Mislim da bi taj projekt pomogao nama mladima……..a najvise meni……………vi meni lovu a ja vama razglednicu sa Kube…………..molim za brzi odgovor,da vam projekt ne pobjegne iz ruke
Zgubi projekt sprema
sad vremena nema
posle ce da slavi a
Vjeko da zaglavi

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

zbiro 12.7.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

vjeko

Poštovana, Premda meni to normalno funkcionira, obavijestit ćemo tehničku službu o Vašim poteškoćama. Srdačan pozdrav!

Hvala lijepa na odgovoru, ali nema promjene za sad sta cu jel se mora novi nick ili

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Posejdon 7.6.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Probaj sa nickom Žbirica!

La vita e bella!

sakai 27.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

zgubidan10

Mene zanima dal poslovni ima nesto viska love……..za projekat……….Sad me ima sad me nema………………….Mislim da bi taj projekt pomogao nama mladima……..a najvise meni……………vi meni lovu a ja vama razglednicu sa Kube…………..molim za brzi odgovor,da vam projekt ne pobjegne iz ruke Zgubi projekt sprema sad vremena nema posle ce da slavi a Vjeko da zaglavi

ma nema potrebe za projekt. Ja bum ti sve isprical kak je tamo. Samo ne smijem ovako javno pred Vjekom, o potentnim Kubankama, mam bu me bacil u moderirane clanove natrag

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

El Febo 8.10.2007.
-

sakai

zgubidan10: " Mene zanima dal poslovni ima nesto viska love……..za projekat……….Sad me ima sad me nema………………….Mislim da bi taj projekt pomogao nama mladima……..a najvise meni……………vi meni lovu a ja vama razglednicu sa Kube…………..molim za brzi odgovor,da vam projekt ne pobjegne iz ruke Zgubi projekt sprema sad vremena nema posle ce da slavi a Vjeko da zaglavi " ma nema potrebe za projekt. Ja bum ti sve isprical kak je tamo. Samo ne smijem ovako javno pred Vjekom, o potentnim Kubankama, mam bu me bacil u moderirane clanove natrag

a mogu i ja pošto sam bio tamo. hasta la vittoria siempre.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

El Febo 8.10.2007.
-

hasta luego

sakai 27.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

si isao klasicnom rutom (Varadero) ili odmah u sridu (Havana)?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

El Febo 8.10.2007.
-

sakai

si isao klasicnom rutom (Varadero) ili odmah u sridu (Havana)?

išli prvo žena i ja (težak zajeb što je išla i žena,šalim se) u Holguin pa od tamo u Sierra Maestra(Bayamo) pa Cienfuegos pa Camaguey pa zatim Trinidad, iz Trinidada zatim u Havanu. u Havani bili nekoliko dana pa zatim avionom u Santiago de Cuba pa opet od tamo na Atlantic u Playa Esmeralda. napio sam se onih mojitosa ko nikad do tad a ni poslije.

El Febo 8.10.2007.
-

……u Varaderu nisam bio i nije mi žao.