Tema: PBZ investor
Conan Conan 3.5.2007.
  • Veliki krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 11:38

Nisam vidio nigdje ovu temu pa sam osječao potrebu da ja to otvorim. Naime, danas sam otišao u PBZ i aktivrao
PBZ investor uslugu iz više razloga . Za 10kn mjesećno dobijam nekakav njihov Mostich sa 5 najboljih ponuda za kupnji i prodaju , mogu online trgovati sa manjom provizijom (0,6%) nego što plaćam kod Abacusa i sve to direktno sa mog tekućeg računa u PBZ . U ponedjenljak će i formalno zaživiti ova opcija pa je onda i dodatno mogu prokomentirati.

p.s. mislim da ovdje čovijek nije vezan za svoje računalo (zbog mosticha) jer se može prisupiti bilo gdje u svijetu preko svojeg računa u PBZ jer se tamo otvara program za trgovanje!!!?

na 4300 sve prodajem…

Dejavue Dejavue 24.2.2006.
Ocjena
poruke -
22.9.2007 11:41

Cek, cek! to je pocelo? Ides…a ja bio danas u PBZ i nisam pitao

“Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis.”

Conan Conan 3.5.2007.
  • Veliki krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 11:43

Danas su krenuli sa ugovorima tako da se u ponedjeljak kreće ….

na 4300 sve prodajem…

ANRICOM ANRICOM 20.10.2006.
  • Veliki krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 12:10

Bio i ja danas ,traje čak i akcija besplatnog aktiviranja usluge

*bingo* *bingo* 9.3.2007.
  • Srednji krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 12:48

Prva god. ti je besplatna, tj plaćaš samo 0,6% od transakcije. Ja bio juče i pitao, ali rekli su mi da je još rano za to te da ih negnjavim još s time dok neprođe ova ludnica s ht-om, tj. u banci manje više znaju ono što piše na njihovim stranicama.

14.04.2008.

Savage Savage 28.8.2006.
  • Dugotrajni korisnik
  • Veliki krug prijatelja
Ocjena
poruke -
22.9.2007 12:59

Conan

<span class=“xclaimempty”>Nisam vidio nigdje ovu temu pa sam osječao potrebu da ja to otvorim. Naime, danas sam otišao u PBZ i aktivrao
PBZ investor uslugu iz više razloga . Za 10kn mjesećno dobijam nekakav njihov Mostich sa 5 najboljih ponuda za kupnji i prodaju , mogu online trgovati sa manjom provizijom (0,6%) nego što plaćam kod Abacusa i sve to direktno sa mog tekućeg računa u PBZ . U ponedjenljak će i formalno zaživiti ova opcija pa je onda i dodatno mogu prokomentirati.

p.s. mislim da ovdje čovijek nije vezan za svoje računalo (zbog mosticha) jer se može prisupiti bilo gdje u svijetu preko svojeg računa u PBZ jer se tamo otvara program za <span onclick='window.open("http://engine.xclaimwords.net/click.aspx?tid=1645&partnerid=114786&linkOut=http://engine.xclaimwords.net/redir.htm?url=www.hita.hr [engine.xclaimwords.net]“)' name=”link2“ id=”link2“ class=”XClaimStyle“ style=”border-bottom: 1px solid rgb(1, 141, 37); padding: 0px 0px 1px; position: relative; height: auto; text-decoration: underline; cursor: pointer; color: rgb(1, 141, 37);“ onmouseover='ShowAd(2);window.status=”“;return true;' onmouseout=”HideAd(2);">trgovanje</span>!!!?</span>

evo pa odmah par pitanja u startu.
dali se dobije onako dobar prikaz portfelja kao kod abacusa?
dali se mogu mijenjati djelomično izvršeni nalozi a ne onako zvati kao kod abacusa?
kako točno stvar funkcionira ako nemam tako otvoren tekući, tj. kakav je to token i čitač kartice što se dobije? Hvala!

Savage Savage 28.8.2006.
  • Dugotrajni korisnik
  • Veliki krug prijatelja
Ocjena
poruke -
22.9.2007 13:06

p.s.
dali odmah sjedaju novčana sredstva tj. da li se mora čekati T+3 dana da mogu dobit keš pa kupit drugu dionicu.
postoji li posrednik ili nalozi idu drito na burzu?
Možeš li baciti par screenshotova, naravno zabluranih gdje treba da vidimo kako to izgleda u praksi?

Tko pita ne skita

hrca11 hrca11 12.9.2007.
Ocjena
poruke -
22.9.2007 13:12

i ja bi molio one koji znaju da malo više napišu o PBZu. tamo su mi si računi. Hvala

ivek123 ivek123 7.2.2007.
Ocjena
poruke -
22.9.2007 13:14

Ja ga danas aktivirao.

skype - ivek1234

knish knish 7.2.2007.
Ocjena
poruke -
22.9.2007 13:40

Evo ga pdf sa korisničkim uputama, imate ovdje screenhotove i sve

"When does a guy decide to become an accountant?
When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. "

Conan Conan 3.5.2007.
  • Veliki krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 13:56

Savage

Conan:

<span class=”xclaimempty“>Nisam vidio nigdje ovu temu pa sam osječao potrebu da ja to otvorim. Naime, danas sam otišao u PBZ i aktivrao

p.s. mislim da ovdje čovijek nije vezan za svoje računalo (zbog mosticha) jer se može prisupiti bilo gdje u svijetu preko svojeg računa u PBZ jer se tamo otvara program za <span onclick='window.open(”http://engine.xclaimwords.net/click.aspx?tid=1645&partnerid=114786&linkOut=http://engine.xclaimwords.net/redir.htm?url=www.hita.hr [engine.xclaimwords.net]“)' name=”link2“ id=”link2“ class=”XClaimStyle“ style=”border-bottom: 1px solid rgb(1, 141, 37); padding: 0px 0px 1px; position: relative; height: auto; text-decoration: underline; cursor: pointer; color: rgb(1, 141, 37);“ onmouseover='ShowAd(2);window.status=”“;return true;' onmouseout=”HideAd(2);“>trgovanje</span>!!!?</span>

evo pa odmah par pitanja u startu.
dali se dobije onako dobar prikaz portfelja kao kod abacusa?
dali se mogu mijenjati djelomično izvršeni nalozi a ne onako zvati kao kod abacusa?
kako točno stvar funkcionira ako nemam tako otvoren tekući, tj. kakav je to token i čitač kartice što se dobije? Hvala!

Teško je još reči kako sve to funkcionica .! Vidjet ćemo sljedeći tjedan kada krene sve to skupa . Po onome što piše izgleda da se sprema revolucija….

Pogledaj te ovaj link…

http://www.pbz.hr/Download/2007/09/21/Draft_korisnicke_upute_FINALNO_L1.pdf [pbz.hr]

na 4300 sve prodajem…

Savage Savage 28.8.2006.
  • Dugotrajni korisnik
  • Veliki krug prijatelja
Ocjena
poruke -
22.9.2007 14:07

sve u svemu izgleda jako privlačno, još k tome netrebam paliti atm i mostich nego je sve pri ruci. budem i u pbzu otvorio 1 za sve student paket za koji tjedan ako Vaša iskustva budu pozitivna

Savage Savage 28.8.2006.
  • Dugotrajni korisnik
  • Veliki krug prijatelja
Ocjena
poruke -
22.9.2007 14:25

Evo nazvao 0800 365 365 info telefon i ljubazna gospođa mi je sve objasnila. Tekući u PBZu koji će se otvoriti služi samo za skidanje mjesečne nadnade, a za sve ostalo se može dat tekući neke druge banke. Prvih 5 ponuda će biti vidljive cijelo vrijeme - samo prvih par dana ili koji tjedan će se morat napravit refresh stranice kako bi se vidli trenutni podaci o k/p ali to će se ispraviti tako da se automatski refresha. Ono što je jako zanimljivo jest da će se do nove godine navodno moći trgovati na drugim burzama (nije rekla koje), a nalozi bi trebali na burzu trebali ići (kroz koji mjesec) bez posredstva brokera! u svakom slučaju ako ništa drugo otvorit ću račun tako pa ću vidit kako funkcionira. Čini se da su brokerske kuće dobile izuzetno jaku konkurenciju. Pozdrav!

Harlekin Harlekin 24.5.2007.
Ocjena
poruke -
22.9.2007 15:01

Savage

p.s.
dali odmah sjedaju novčana sredstva tj. da li se mora čekati T+3 dana da mogu dobit keš pa kupit drugu dionicu.
postoji li posrednik ili nalozi idu drito na burzu?
Možeš li baciti par screenshotova, naravno zabluranih gdje treba da vidimo kako to izgleda u praksi?
Tko pita ne skita

novčana sredstva svima sjedaju na T+3, ali odmah po prodaji možeš kupiti drugu dionicu ako ne tražiš isplatu. To je standard kod svih kuća. Nalozi ne idu drito na burzu, to nije stvar brokerske kuće nego burze.

Ocjena
poruke -
22.9.2007 15:06

E ljudi moji, ovo je vrlo problematično koliko ja vidim. Sve to lijepo izgleda, ali oni statusi da je “Nalog u obradi” je JAAAAKO problematičan jer pobuduđuje sumnju: koliko dugo može biti u obradi, što znači odobrenje brokera, da li će se obrađivati po redolijedu zaprimanja. Pošto PBZ radi i fondove, da li će se događati da izvršava svoje nauštrb drugih, “malih” klijenata? Što ako dođe deset naloga istovremeno, ja čekam obradu i čekam i čekam. Ko će me razuvjeriti tamo da je sve bilo uredno. Isprobat ću to ja, ali to mi u startu bode oči.

Conan Conan 3.5.2007.
  • Veliki krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 15:22

Savage

Evo nazvao 0800 365 365 info telefon i ljubazna gospođa mi je sve objasnila. Tekući u PBZu koji će se otvoriti služi samo za skidanje mjesečne nadnade, a za sve ostalo se može dat tekući neke druge banke. Prvih 5 ponuda će biti vidljive cijelo vrijeme - samo prvih par dana ili koji tjedan će se morat napravit refresh stranice kako bi se vidli trenutni podaci o k/p ali to će se ispraviti tako da se automatski refresha. Ono što je jako zanimljivo jest da će se do nove godine navodno moći trgovati na drugim burzama (nije rekla koje), a nalozi bi trebali na burzu trebali ići (kroz koji mjesec) bez posredstva brokera! u svakom slučaju ako ništa drugo otvorit ću račun tako pa ću vidit kako funkcionira. Čini se da su brokerske kuće dobile izuzetno jaku konkurenciju. Pozdrav!

Prošli tjedan u najavi usluge , rekli su da će PBZ investor zadati veliki udarac brokerskim kućama što po meni je vrlo moguće…..budemo vidjeli….

na 4300 sve prodajem…

mitko mitko 19.4.2007.
Ocjena
poruke -
22.9.2007 15:26

Navodno se nekakva slična ponuda sprema i kod Abacusa.

Ocjena
poruke -
22.9.2007 15:39

Conan

Prošli tjedan u najavi usluge , rekli su da će PBZ investor zadati veliki udarac brokerskim kućama što po meni je vrlo moguće…..budemo vidjeli….

Možda … No svi zaboravljaju činjenicu da dobru uslugu u ovom poslu ne čini softver nego čovjek-broker koji sve to odrađuje i stavlja na burzu. Brzina i točnost će tu igratu svoju ulogu i ništa drugo. Sve ostalo je marketing.

mravak mravak 7.12.2006.
  • Srednji krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 15:57

I abacus nešto sprema po tom pitanju!Gledalica????'Ružnog li imena
http://www.abacus-brokeri.hr/index.php?lang=HR [abacus-brokeri.hr]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok se pogađam

Conan Conan 3.5.2007.
  • Veliki krug prijatelja
  • Dugotrajni korisnik
Ocjena
poruke -
22.9.2007 16:01

Evo, sad sam dobio poruku da su mi aktivirali uslugu. Nisam izdržao da ne malo ne pročešljam po sajtu. Na prvi pogled mi izgleda OK….

na 4300 sve prodajem…