Javni nam je dug dosegnuo 78% BDP-a. Neodrživo

Naslovnica Forum Komentari članaka Javni nam je dug dosegnuo 78% BDP-a. Neodrživo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dali bi glasali za onu stranku koja bi vam garantirala da neće trošiti više od zarađenog (+3%) pa makar travu pasli?

.

Vise ne bih tako glasao, da se otkida od nas, a oni trose na gluposti. Sad neka nas placaju, pa neka ide dokle ide

Sve, sve, sve – samo nikada ne ono pravo

Gledajući ovakav tekst čovjek se pita hoće li “Poslovni dnevnik” ikada osjetiti zov profesionalnog ugleda pa barem pokušati objaviti tekst na temu održivog duga (sustainable debt) Hrvatske umjesto tipičnog južnoslavenskog lamentiranja zbog straha od akcije koja će se uskoro morat poduzeti. Naravno, to znači otvoriti teme koliki je stvarni javni dug; koliki njegov dio jest održiv i što će biti s ostatkom.

Dalje, to naravno, to znači i otvoriti temu br. 1: plan za ostvarenje primarnog budžetskog suficita, najvažnijeg zadatka koji će Hrvatska morati uskoro početi ostvarivati.

Razumijem da su novinari “Poslovnog dnevnika” na sto čuda čime napuniti prostor pa onda, da bi popunuli taj prostor, objavljuju fotografije osoba sa žalosnim izrazima lica poput ove gornje. Ako vas uvažena gospođa ne bude tužila možete biti sretni.

A KOME NAMA JE PORASTAO DUG KAKVE JA IMAM VEZE SA DUGOM DUG NEKA VRACA KO GA JE STVORIO JA SIGURNO NECU ,TAKO DA MI JE SVEJEDNO KOLIKO JE DUG

DUG JE STVORIO HDZ I SDP PA DRAGI MOJI UZMITE KREDITE I VRACAJ TE GA IMA VAS DOTSA STA STE SISALI DRZAVU 20 GODIN APA SAD VRACAJTE HDZOVACA IMA 220TISUCA SVAKI OD NJIH NEKA UZME KREDITI NA 100 GODINA PA NEK VRACAJU ONI SU PODRZAVALI TU POLITIKU PA NEKA SAD PODRZAVAJU KAD TREBA VRACATI ,A I SDP IMA KO PLJEVE PA NEK I ONI SVAKI CLAN UZMU LREDIT NA 100 GODINA I ETO TI MILIJARDE EURICA.

zašto svi nemamo po jednu državnu karticu, ako uvijek moramo plaćati nečije gluposti

New Report

Close