Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Jadranke Kosor
Pretraživanje
Dionička društva
Kukuriku koalicija mogla bi se zvati: peka, ražanj, roštilj, gemišt. Vidjeli smo da se dobro ...
Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Mogla bi se zvati i koalicija KUKU-LELE .

Jer dok ova Vlada radi i ima rezultate ovi samo kukaju i lažu kako nam je loše .

I one smješne Fejzbuk demonstracije kojima su Zgubidani noćima zgubidanili su koaliciji propale jer je ljudima dobro.

Svima koji hoće raditi je relativno dobro , plaće i penzije dolaze redovito , uglavnom.

Sa malo kuna možete otvoriti svoju tvrtku ili obrt , prodavati svoje znanje i bogatiti se .

Svakodnevno se otvaraju nove tvornice i smanjuje se broj nezaposlenih .

Stabilna smo Država zbog toga će nas posjetiti 12 miliona turista .

Zar bi turisti dolazili da je tako katastrofično kako prikazuju ovi iz Peka Ražanj Roštil Gemišt Koalicije ?

Koalicija PRRG bila je na vlasti 2000.-2003. kad je bilo 400.000 nezaposlenih , sada je 290.000.U te tri godine zadužili su nas za novih 100% kredita i rasprodali naše najbolje tvrtke za siće .

Istine radi , ovo nije poziv da glas na izborima date vladajučima .Na izborima ćemo glasati (kao uvijek) za najbolje ili najmanje loše .

.

Blebetko 20.6.2011.
-

Pero, ti ili ne živiš u Hrvatskoj… ili previše gledaš televiziju… ali takvima kao što si ti bi ipak trebalo s vremena na vrijeme reči… “djeco ne vjerujte svemu što vidite na televiziji”… iznošenje činjenica o ovim tvojim bedastoćama, bi vjerojatno bilo uzaludno trošenje riječi i vremena…

… ja se samo igram i uživam …

Judita 14.6.2011.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Pero 7 je sigurno neki HDZ-ov načelnik "nečega" u usponu…odlučan da iskoristi svojih pet minuta….sretno Pero, ali malo polakše s prodavanjem m… za bubrege….što je previše, previše je….

krespo 29.2.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Ne znam Pero jel to sarkazam ili stvarno tako misliš. Nadam se da je ovo prvo jer ne vjerujem da još ima ljudi koji vjeruju vladajučoj garnituri………….naravno osim parazita

zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
-

Pero7 je ustvari Mačekova PR agencija.

Cezarion 27.5.2011.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Da bi se ubuduće spriječilo lansiranje ovakvih MUČKIH LAŽI kakve ovdje servira lik pod nickom “pero 7” potrebno je prije promjene svake vlasti napraviti temeljitu INVENTURU! Samostalan sam već godinama i dobro znam što se je događalo od 2000 do 2003, što se događalo od 2004 do 2010, a i što se događa danas. Ne treba mi nikakav “pero7” iz “središnjice” objašnjavat gospodarsku situaciju, pogotovo ako smatra da smo svi budale koje nemaju pojma što se zapravo događa….

Cezarion 27.5.2011.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Da bi se ubuduće spriječilo lansiranje ovakvih MUČKIH LAŽI kakve ovdje servira lik pod nickom “pero 7” potrebno je prije promjene svake vlasti napraviti temeljitu INVENTURU! Samostalan sam već godinama i dobro znam što se je događalo od 2000 do 2003, što se događalo od 2004 do 2010, a i što se događa danas. Ne treba mi nikakav “pero7” iz “središnjice” objašnjavat gospodarsku situaciju, pogotovo ako smatra da smo svi budale koje nemaju pojma što se zapravo događa….

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

@ Blebetko ,

nemoj jerovati onom što ti govore na radiu već onom što vidiš vlastitim očima , u živo i na TV .

Jesi li vidio te silne turiste (12.000.000 ) ?

Svaki će nešto morati potrošiti , za cestarinu , za benzin , za spavanje i za hranu .

Svaki dan premijerka ili predsjednik otvaraju neku novu tvornicu i 50.000 radnika se zaposlilo .

Godine 2000. bilo je 400.000 nezaposlenih (i to nije bio problem) a danas ima 290.000 (i to je katastrofa) .

U Hrvatskoj danas su nezaposleni samo oni koji neće raditi , jer tko hoće raditi sa malo kuna može otvoriti vlastitu tvrtku ili obrt , prodavati svoje znanje i bogatiti se . Milioni hektara su neobrađene zemlje .More puno ribe . Sa udicom koju kupite u TISK u za 9 kuna za 8 sati ribolova možete lako uloviti ribe sa mula vrijedne 300 kuna .
Ako danas kupite jeftino dionice na burzi lako možete zaraditi godišnju plaću .

Nikada nisam bio u ni jednoj stranci pa čak ni u sindikatu , za razliku od tebe i tvojih drugova skojevaca koji me napadate bez ijednog kontra argumenta .
Da su vaši prethodnici SDP a na vlasti ja znam da bi završio na Golom otoku zbog istine .

Molim napišite što je neistina u mojem postu a nemojte izmišljati : ti si u HDZ u , ti si PR Mačekova agencija i slično .

@ Cezare ,
jel istina da nam je SDP uveo porez 20 %+15%+18% , smanjio porodiljne naknade , proganjao branitelje invalide ?

.

tttomo 28.3.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Interesantno da subotom , nedeljom i neradnim danima skoro nitko ne piše na ovom Forumu !

Zaključujem :

da velika većina vas koji moralizirate i napadate razne lopine ustvari ste najveći lopine u Hrvatskoj , jer za vrijeme rada , pišete na forumu na tvrtkinom računalu , koriteći impulse koje plaća tvrtka .
Ne radite već gubite vrijeme na tvrtkinom računalu ! Jeste li i sa tvrtkinog računala zvali rođake u Australiju i Južnu Ameriku ? Jeste li već maznuli u tvrtkinom Wc u sapun i tvrtkin toalet papir ?

luzer1 14.5.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

ovi barem ne plove na Malo vitra i ne jedu škampe…..najgore što se opoziciji može dogoditi da se uplete na nivo rasprave plac oblika koja je Jadranki Kosor i HDZ-u najdraži.
Ispod svakog kulturološkog nivoa su izjave od premijerke

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Judita 14.6.2011.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Ona je osoba niskog stupnja obrazovanja, niske kulture i ograničenih intelektualnih kapaciteta, ali je zato iznimno tašta i jaaakooo ambiciozna…Nadam se da će na vlasti biti još samo kratko…

Judita 14.6.2011.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Zaboravila sam komentirati kako je Peri najveći gušt istaknuti kako je SDP smanjio porodiljne naknade- zar se po tome mjeri kvaliteta života?! Svatko neka planira svoj život- i svoju obitelj- tko želi imati mnogo djece, nek izvoli, tko ne želi imati djecu- njegova stvar! Treba omogućiti svakome da pošteno živi od svoga rada a ne navikavati ljude na milostinju- na to da je netko drugi dužan izdržavati njihovu obitelj i hraniti im djecu! Gade mi se razno-razni paraziti koji javno kukaju i traže da država ili društvo riješe njihove probleme: a još mi se više gade političari koji takvima podilaze za glasove! I zanimljivo kako Pero 7 u istom dahu govori o važnosti rada i o važnosti milostinje…odluči se Pero 7- kakvu državu želiš: onu u kojoj se živi od rada ili u kojoj radno sposobno stanovništvo krade bogu dane čekajući milostinju…

cone 9.1.2010.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

e draga Jadranka, da smo pametni, imali bi samo jednu stranku bez formalnih clanova. to bi bili svi punoljetni građani RH, a izbori bi bili svako dvije godine uz unaprijed poznati datum 1.7. svake dvije godine, uz zivotopise najkompetentnijih ljudi. dakle, svi na izbore, ali ne moze se svatko kandidirati. zivotni rezultati vas kandidiraju. zaboga, pa mi imamo kontrolu vrecica za smece, ali kontrolu kvalitete politicara nemamo, dovoljno je dobiti glasove na nejasnim kriterijima. a zanimljiva je i ekipa koja se kandidira, to je sigurno iz ljubavi prema bliznjem svome. LJudi moji, kako u tenisu postoje rang liste, tako bi trebalo i za svako ministarstvo…pa nek najbolji vode drzavu. politika je duznost a ne ambicija. sve dok je ambicija, nece nam biti bolje.

Cezarion 27.5.2011.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Bravo Judita! Lako je dat porodiljnu naknadu, treba stvori djeci budućnost…Kolika je briga za djecu vidi se po broju osoba bez prvog zaposlenja, bez budućnosti….