ISTT (Istraturist Umag d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ISTT (Istraturist Umag d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta mislite o istt-r-a dali ta dionica može još gore nakon stagnacije ove kratke koja je imala sada

Ako trziste nastavi ici u korekciju, tesko da moze.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

tima misliš da može probit granicu od 300 prema dole,?

Tesko, ipak je pred nama turisticka sezona a oni su odlicna firma. I jos k tome imaju dobre fundamente za razliku od nekih precijenjenih ( bez ikakvih rezultata ).[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

ok hvala

Opet su (još jednom!) utihnuli glasovi da će Zg-banka prodati svoj udio… Do sljedećih glasina! Ipak mislim da samoj firmi ne bi bilo mudro da dopusti veliku korekciju.

Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što...

misliš da bi zbog toga trebala porasti ili pasti tvoje mišljenje, valjda porasti jelda [smiley2]

lijepi pozdrav

Pa vidiš, uvaženi korisniče dm (zgodno, ali zašto ne €), da čim dođu glasine – dionica raste; utihnu – one padaju! Mislim (jedna mi je ptičica-insider kazala) da bi do ljeta mogle doseći barem 350. No, nemoj(te) ovo shvatiti kao navlačenje i sl., to je samo informacija kojoj ja osobno vjerujem, ali ne silim nikoga da to mora vjerovati.

Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što...

gree hvala na ovome postu,

ali pitao bi sve ostale kolega da ako nađu vremena ili bolje one koji posijeduju istt-r-a , da komentiraju da je ona nastavila padati i danas.

pa me interesira Vaše mišljenje.

čujte ako je istra turis isto tako jedna od turističkih tvrtki koja ima najveće i najbolje rezultate i u 2005 uložila je 230 mil, u razvoj što hotela što ostalih kapaciteta,posijeduje 5 autokampova , a to svakoj turističkoj tvrtki , zlatni rudnik zbog niskih troškova,

možemo biti optimistični oko oporavka , kakav je doživio sunčani hvar

molim razmišljanja

hvala Vam lijepa

S obzirom da Istraturist puno ulaže u povećanje svojih kapaciteta, ali i podizanje kvalitete smještaja odnosno kategorije mišeljenja sam da je oporavak siguran i to u kratkom roku, a posebice nakon izvješće 2Q i 3Q.

strpljen - spašen![color=blue][/color]

jeste vidijeli kako se ulaže u istri 30 mil , ide za atp u umagu , kako će to lijepo utijecat na istt-r-a

sta mislite o potencijalnom preuzimanju istt-r-a od nekog svjetskog branda u slijedecem razdoblju

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];

biti će to lijepa kapitalizacija, ali najbrije se zaba mora odlučiti na to

strpljen - spašen![color=blue][/color]

New Report

Close