Naj forumaš

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Naj forumaš

Dragi virtualni (ne)prijatelji,

nakon dosta vremena u kojem postoji forum bilo bi zgodno znati koji forumaš po vama zaslužuje titulu najforumaša. Kriterije po kojima želite ocjenjivati odaberite sami. Čak možete odabrati i nekoliko kategorija.

Ja glasam za forumašicu (ili možda forumaša) Mateju. Njenih preko 6000 postova ostvareno je većinom na temi kupnja/prodaja. Iako su i drugi forumaši odgovarali na upite na toj temi, nitko nije posvetio toliko vremena pomažući drugima.
I zato, Mateja svaka ti čast.

Ja predlažem Plavog. Njegovih nekoliko tisuća postova samo na INGRI i o INGRI zaslužuje respekt.
Tim više što je večina postova zauzimala i preko pola stranice.
I zato, Plavi svaka ti dala. Samo piši ti nama i dalje …….za iste pare. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ah eto i mene
onda i ja pruzam podrsku forumasu pod nickom Mateja i moram napomenuti cijenjenom forumasu dionica100 ako vec glasa za tog forumasa da je pravilnije reci glasam sa naseg dragog člana Mateja ,a ne glasam za Mateju
pofuk


Ja predlažem Plavog. Njegovih nekoliko tisuća postova samo na INGRI i o INGRI zaslužuje respekt.
Tim više što je večina postova zauzimala i preko pola stranice.
I zato, Plavi svaka ti dala. Samo piši ti nama i dalje …….za iste pare. [thumbsup]

ah evo opet mene jer vidim da smo ostro poceli
dakle ja podrzavam cijenjenog Gospodina febu da forumas plavi bude najomiljeniji član naseg foruma
pofuk

Ja podržavam Pofuka i Febu,u podržavanju Mateje ili Plavog.

Karlo nije ti lako.


Ja podržavam Pofuka i Febu,u podržavanju Mateje ili Plavog.

ja vas podrzavam ali dajte molim Vas vec jedanput izbacite tog pofuka sa foruma
unaprijed hvala
pofuk

hi hi hi kod mene nema dvojbe ivek je zakon,taj ne da je nadrukao poneku dionicu ovi je skoro sam srušio cijeli crobex.
12 points for ivek,pozdrav ma gdje bio [thumbsup]

evo baš sam skaypao sa Ivekom i mogu ti rec da nije optimistican,pozdravit ću ga u tvoje ime.

Karlo nije ti lako.

Vidim svi postovi su izbrisani osim onoga u kojem febo proziva plavoga taj nedaj Bože da se smije izbrisati.

Dajte febi neka on bude moderator foruma ionako ima najviše nickova a i biti će mu puno lakše drukati.

Moj glas ide febi i ako je moguće da mi ne brišete post jer bi na forumu trebali svi biti jednaki.

dragi Trava

Tema je tko je po mišljenju ostalih forumaša zaslužio titulu Najforumaš. Ja sam kandidirao Plavog i naveo sam razloge mojeg odabira. Vi ste kandidirali mene i također naveli zašto tako mislite. Prema tome nikoga ja ne prozivam niti mi je to namjera. Zahvaljujem Vam na Vašem izboru i trudit ću se da opravdam povjerenje koje ste ukazali odabirom mene kao Najforumaša.
Jedite Travu jer će Trava jednom jesti vas
Pozdav iz Potpićna

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


i ako je moguće da mi ne brišete post jer bi na forumu trebali svi biti jednaki.

….pa tako nije bilo ni u socijalizmu, pa ne znam odkud ti da bi ovdje trebali biti svi jednaki [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Trava ,,ti si majke mi največas tužibaba na forumu,takve nitko ne voli.. ni oni kojima se tužaka a još manje tuženi.Mislim da je vrijeme da uveneš.

Karlo nije ti lako.


Trava ,,ti si majke mi največas tužibaba na forumu,takve nitko ne voli.. ni oni kojima se tužaka a još manje tuženi.Mislim da je vrijeme da uveneš.

dragi moj Gospodine Trava
ispricavam se u ime cijenjenog forumasa PeroKvrga ,zasigurno nije mislio ozbiljno ono sto Vam je zazelio
Buduci da se njegove kako zelje tako i kletve u vecini slucajeva ispune ja bih Vam savjetovao da brzo sa necim zalite da ne bi doslo da Vaseg uvenuca jer ste nam predragocjeni
srdacno Vas i uvijek Vas
pofuk

Mateja… [thumbsup]

New Report

Close