Nije bilo korektno od ministra zdravstva Milana Kujundžića da, kao zastupnik države koja više od 10 godina odbija riješiti pitanje Imunološkog zavoda, sindikalce optuži da izvode predstave. Oni možda jesu preburno reagirali kad su shvatili da na sastanku koji čekaju mjesecima neće biti i ministar Kujundžić, već samo njegovi pomoćnici.
Možda su iz znatiželje mogli saslušati što im pomoćnici imaju za reći prije nego demonstrativno napuste ured na Ksaveru i najave sindikalne akcije. No ministar je trebao biti svjestan da se na tom sastanku očekuje netko tko treba donositi odluke, i to hitne, i da predstava itekako ima smisla. Sindikalci su naime shvatili da Kujundžić, poslavši na taj sastanak svoje pomoćnike, ne samo da nema ništa konkretno čime bi se na sastanku pojavio, već i da te hiće nije svjestan, što pokazuje i kad ovih dana govori o tome da će se o budućnosti Imunološkog znati za kojih šest mjeseci. Odnosno nakon lokalnih izbora, slučajnost ili ne.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu