PBZ Grupa, dio Intesa Sanpaolo Grupe, nastavlja pomagati projekte za dobrobit djece i mladih diljem zemlje u sklopu svog humanitarnog projekta „Činim dobro svaki dan“ i Visa kartice sa srcem. Najnovijom donacijom u iznosu od 46.436,67 eura omogućila je izgradnju i opremanje dječjeg igrališta i vanjskog vježbališta u Dječjem domu Zagreb – Podružnici „Antun Gustav Matoš“.
„Raduje nas svaka prilika da pomognemo djeci i mladima te nam je drago da smo u sklopu našeg humanitarnog projekta „Činim dobro svaki dan“ i Visa kartice sa srcem pomogli i Dječjem domu Zagreb – Podružnici A. G. Matoš, uručivši mu danas donaciju od oko 46,5 tisuća eura. Nadamo se da će novo dječje igralište i vanjsko vježbalište, čiju izgradnju i opremanje je omogućila ova donacija, uljepšati svakodnevne trenutke, igru i odrastanje te poboljšati kvalitetu života korisnika Dječjeg doma. Našu trajnu opredijeljenost i posvećenost pomaganju zajednici možda najbolje potvrđuje naš projekt „Činim dobro svaki dan“ i humanitarna Visa kartica sa srcem koji ove godine navršavaju petnaest godina kontinuiranog pomaganja najosjetljivijoj skupini našeg društva – djeci i mladima. Za dobrobit djece i mladih samo u sklopu ovoga projekta do sada smo donirali više od 4,2 milijuna eura te realizirali 70 donacija pedijatrijskim odjelima i dječjim domovima diljem Hrvatske“, istaknuo je Dinko Lucić, predsjednik Uprave Privredne banke Zagreb.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu