Nakon 15 godina provedenih u Privrednoj banci Zagreb, gdje je postao glavni menadžer za male i srednje poduzetnike regije Slavonija, Jozo Matas postao je predsjednik Uprave Partner banke.
Savjet Hrvatske narodne banke prošloga je tjedna dao suglasnost na zahtjev Nadzornog odbora Partner banke za Matasovo imenovanje. “Od mene se očekuje sa stabiliziram sustav i da odredim pravac kojim će se banka kretati”, izjavio je Matas za Poslovni dnevnik. Kaže kako je dosadašnja predsjednica Uprave Martina Dalić, sadašnja ministrica financija, odradila odličan posao i ‘posložila’ tim ljudi, a na njemu je da nastavi. Kojim će to točno smjerom Matas krenuti i hoće li i kako nastaviti stopama svoje prethodnice, nije htio govoriti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu