I u četvrtak su među investicijskim fondovima, premda ne toliko izraženo, dobitnici bili u većini. Naime, po podacima iCapital-a, njih 44 ili 57,14 posto bilježilo je dobitke, dok su ih 32 ili 41,56 posto billježila gubitke. Pritom je vrijednost jednog fonda ostala nepromijenjena, dok se podaci za NETA US Algorithm fond odnose na 16.10.2013.
Među dioničkim investicijskim fondovima ovaj je puta gubitnika bili nešto više. Naime, 17 je fondova izgubilo a 15 dobilo na vrijednosti. Tako su se gubici kretali u rasponu od 0,006 posto Ilirika Azijski tigar fonda do 0,66 posto A1 fonda. Dobici su pak bili u rasponu od 0,03 posto Capital Two fonda do 0,82 posto Platinum Global Opportunity fonda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu