Istraživačka organizacija koju su financirali njemački proizvođači automobila BMW, Daimler i Volkswagen sponzorirala je znanstvene eksperimente o utjecaju dušikovog dioksida na ljude, izvijestio je njemački list Stuttgarter Zeitung.
Istraživanje je naručila Europska istraživačka grupa za okoliš i zdravlje u transportnom sektoru (EUGT), napominje list.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu