Glumac, komičar i glazbenik James (Jim) Belushizamijenio je Hollywood za plantažu marihuane u južnom Oregonu u SAD-u. Sve je počelo kada su ga prijatelji pozvali da ih posjeti na njihovom ranču i tada se zaljubio u prirodu Oregona, kupanje u rijeci i drugim blagodatima ovakvog života, javlja Agroklub.
Kupio je imanje od 2 ha u Eagle Pointu, a nekoliko godina poslije povećao je površine za još 16 ha. Od slučajnog gosta postao je uzoran farmer i aktivan kada su u pitanju događanja u lokalnoj zajednici. Organizira dobrotvorne koncerte za jačanje lokalne infrastrukture. Tako je pomogao obnovi mlina koji je izgorio.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu