Agencija za privatizaciju u Federaciji Bosne i Hercegovine ponovo je ponudila na prodaju Robnu kuću Agrokomerca u Velikoj Kladuši.
Početna cijena je 3,086.216 KM (oko 12 milijuna kuna), što je više nego na prvoj dražbi u svibnju, koja je poništena, kada je početna cijena iznosila 2,374.012 KM. Cijeli objekt ima površinu od 767 četvornih metara, a sastoji se od supermarketa, prodaje tekstilne i ostale robe, skladišnog prostora, pomoćnog i administrativnog prostora. Razvojna banka Federacije BiH ima založno pravo na objektu po kreditu vlade Federacije BiH, osnovni dug po kreditu iznosi 1,263.382 KM. Sredstva ostvarena prodajom iskoristit će se prije svega za namirenja duga prema hipotekarnom vjerovniku, Razvojnoj banci Federacije Bosne i Hercegovine.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu