Francuska vlada smatra kako Europska unija ne bi trebala žuriti u trgovinske pregovore sa SAD-om i zahtijeva jamstva da će osjetljivi gospodarski sektori, poput poljoprivrede, biti zaštićeni.
Francuski ministar trgovine Jean-Baptiste Lemoyne izjavio je Financial Timesu kako vlada u Parizu snažno podržava europski plan sklapanja sporazuma o bescarinskoj trgovini industrijskom robom sa SAD-om.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu