Nova studija ispitala je više od 50 drugih pacijenata koji se dugo bore s covidom i većini je bilo teže identificirati poznata lica nakon infekcije, prenosi N1.
“Lica su poput vode u mojoj glavi”, objasnila je Annie (pseudonim radi zaštite njene privatnosti), opisujući kako je pokušaj pamćenja lica sada kao da vas traže da replicirate kineski znak nakon jednog gledanja kada niste upoznati s jezikom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu