Pakistanski antikorupcijski sud podignuo je optužnicu protiv smijenjenog premijera Nawaza Sharifa i njegove kćeri zbog optužbi povezanih s vlasništvom nad nekretninama u Londonu.
Svjedoci sa suda potvrdili su da su Nawaz Sharif, njegova kćer Maryam, kao i njezin suprug Muhammad Safdar, optuženi od strane pakistanske agencije za borbu protiv korupcije (NAB).
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu