Policija u Parizu imala je neočekivano puno posla nakon što je na dijelu ulica glavnoga francuskog grada došlo do prometnoga kaosa jer su najprometnijim jednosmjernim ulicama u predgrađima promijenili smjer.
Tako su prometne žile kucavice postale prometne u jednom smjeru. Za razliku od dosadašnjeg smjera na kojega su se vozači navikli, preusmjeren je u suprotnu stranu. Osim toga i neke su dvosmjerne ulice sada jednosmjerne, što je samo pojačalo gužve.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu