Američka odluka o uvođenju dodatnih carina na francuska vina i konjak, povrh onih već nametnutih u listopadu 2019. godine, stajat će francuski sektor vina i žestokih pića preko milijardu eura, poručili su izvoznici.
Američka vlada na izmaku 2020. je najavila da će povećati carine na određene proizvode iz Europske unije, uključujući vina i konjak i druga žestoka pića iz Francuske, zaoštravajući dugogodišnji spor s Bruxellesom oko subvencija proizvođačima zrakoplova, podsjeća Reuters.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu