Čelnici zemalja članica Europske unije sastat će se u četvrtak i petak na dvodnevnom summitu u Bruxellesu, na kojem će glavna tema biti nezaposlenost mladih, koja je u nekim zemljama dosegnula rekordne razine.
Na summitu će zadnji put kao promatrač sudjelovati hrvatski premijer Zoran Milanović, koji će već na prvom sljedećem sastanku Europskog vijeća biti punopravni sudionik.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu