Talijanska kompanija za krstarenja Costa Crociera dvije godine nakon tragedije svog broda Costa Concordije nastavlja s porastima u poslovanju te ove jeseni počinje ploviti po Sredozemlju i s novim kruzerom Costa Diademom kapaciteta blizu 5.000 osoba u čiju je gradnju, opremanje i puštanje u promet uložila pola milijarde eura.
Svoj novi brod, kao i novu brend i image kampanju koja se temelji na talijanskom lifestyleu, ljepoti i tradiciji, predstavnici Costa Crociere predstavili su u petak navečer u Trstu pred više od 1.500 partnera – turističkih agenata, novinara i vjernih gostiju iz cijele Europe.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu