Srpsko Ministarstvo financija očekuje da će postići dobru cijena za prodaju državnog udjela u Komercijalnoj banci, a istovremeno se kroje i planovi o budućnosti još tri banke kojima je država vlasnik ili ima udjele.
Država planira do kraja godine prodati Jubmes banku u kojoj ima manjinski vlasnički udjel od 20,2 posto, a upravo se osniva radna grupa koja treba osmisliti strategiju i pravac budućeg razvoja Srpske banke, rekli su iz ministarstva za Tanjug.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu