Europska podružnica britanskog proizvođača alkoholnih pića Diageo potpisala je sporazum o zajedničkom ulaganju s kubanskom tvrtkom Cuba Ron, u sklopu kojeg će steći prava na prodaju poznatog kubanskog ruma.
Dvije tvrtke imat će jednake vlasničke udjele u Ron Santiago SA koji će imati ekskluzivna međunarodna prava na prodaju brenda Santiago de Cuba Rum.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu