Nuklearna elektrana Krško u srijedu je opet priključena u elektroenergetsku mrežu, objavljeno je na internetskoj stranici nuklearne elektrane.
Do automatskog zaustavljanja nuklearke došlo je u srijedu prošlog tjedna nakon ispada jednog dalekovoda. To je izazvalo određene posljedice na opremi, a proteklih dana uklonjene su te i neke druge pogreške zbog čega je NE bila zaustavljena duže od predviđanja.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu