Njemački proizvođač pića, jedan od većih proizvođača alkoholnih pića u Europi, mora pokrenuti stečaj, piše Fenix magazin.
To je težak udarac za tradicionalnu destileriju Altenburg (Thüringen),javlja MDR, između ostalog, proizvođač, najpoznatiji po svojim alkoholnim pićima, morao je 20. prosinca podnijeti zahtjev za stečaj na okružnom sudu u Geri.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu