Kako bi poboljšala svoj sustav zaštite računala od virusa, kompanija AgileBits ponudila je veliku svotu novca onome tko uspije probiti njihovu lozinku u 1Password programu namijenjenom zaštiti podataka.
1Password je i ranije nudio 25 tisuća dolara svakom uspješnom 'hakeru' za ovaj isti zadatak, ali je nagrada za uspješno razbijanje lozinke sada povećana na 100 tisuća dolara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu