Japanski automobilski div Honda podbacio je u ostvarivanju očekivanja za četvrti kvartal, s obzirom na to da je mu je operativna dobit pala za 76%, dok se priprema za puni učinak američkih carina.
Hondini rezultati za četvrti kvartal, koji u skladu s japanskom fiskalnom godinom završava 31. ožujka, uspoređeni s prosječnim procjenama analitičara iz LSEG-a pokazuju sljedeće: očekivalo se da će prihod iznositi 5,36 bilijuna jena (47,26 milijardi USD), odnosno približno 32,48 milijardi eura, što je i ostvareno.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu