Francuski Alstom objavio je u srijedu da će do kraja svibnja razmotriti obvezujuću ponudu General Electrica (GE) za kupnju njegovog energetskog poslovanja, ostavivši tako otvorena vrata za konkurentsku ponudu njemačkog Siemensa.
Nakon jučerašnjeg sastanka čelnika Alstoma i GE-a, američka je kompanija izvijestila da za Alstomovo poslovanje vezano za toplinsku energiju, obnovljive izvore energije i mrežu nudi ukupno 16,9 milijardi dolara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu