Aleksa Plemić se u ponedjeljak ujutro taman spremao krenuti u školu, kad je doznao da je na mail-adresu škole stigla anonimna dojava o postavljenoj bombi. „To je bilo vrlo stresno, jer je to jedna nova situacija u kojoj ne znamo kako reagirati“, priča Aleksina majka Gordana.
Na sličan način dan je počeo za još tisuće obitelji, jer su dojave o bombama stigle na adrese najmanje 200 osnovnih i srednjih škola, pretežno u Beogradu. Stariji učenici koji su već stigli u školu odmah su vraćeni kući, a one mlađe su učitelji odveli na sigurno i s njima sačekali roditelje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu