Sjevernomakedonske vlasti traže načine za jačanje povezanosti između Skoplja i drugih gradova u bivšoj Jugoslaviji. Zračna luka Skoplje trenutačno nudi izravne letove samo prema Beogradu i Zagrebu, kojima upravljaju Air Serbia, odnosno Croatia Airlines.
Tijekom posljednjeg desetljeća zračna luka u Skoplju također se hvalila vezama prema Ljubljani, Sarajevu, Podgorici i Splitu, međutim, više nema zračnih prijevoznika koji bi mogli upravljati većinom tih ruta, piše portal Ex-Yu Aviation.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu