Nekoliko stotina građana podržalo je incijativu da se crnogorski grad-hotel Sveti Stefan vrati u državno vlasništvo. Inicijativu je na društvenim mrežama pokrenuo Blažo Kažanegra, stanovnik Pržna, iza nje je stala i Mjesna zajednica Sveti Stefan i odmah je izazvala veliko zanimanje građana Budve.
Informacija da se već počelo trgovati dionicama kompanije Sveti Stefan hoteli, koja je nastala lani izdvajanjem iz HG Budvanska rivijera, a u koju su uključeni Sveti Stefan i vila Miločer, navela je mještane da se organiziraju i pokrenu akciju da se zaštitini znak crnogorskog turizma vrati državi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu