u prepunoj dvorani hotela Westin održana je konferencija Uloga poduzetništva u jugoistočnoj Europi te oduševila sudionike brojnim inspirativnim govorima i primjerima iz prakse predavača i panelista. Na konferenciji se moglo čuti kakva je poduzetnička klima, ne samo u Hrvatskoj, već i u susjednim zemljama s naglaskom na poduzetništvo žena.
Konferenciju su zajednički organizirali: Međunarodna mreža poslovnih žena, Zaklada Konrad Adenauer, Hrvatska gospodarska komora i Europska poduzetnička mreža.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu