Nanobit, Tehnix, Žito, Rimac Automobili, Infobip i Algebra dosadašnji su nositelji nagrade EY Poduzetnika godine i predvodnici uspješnih poduzetničkih priča u Hrvatskoj. Kandidati za ovogodišnju titulu EY Poduzetnika godine svojim radom doprinose razvoju gospodarstva poslujući u različitim sektorima, od kozmetičke, prehrambene i IT industrije preko znanosti, medicine i arhitekture pa sve do trgovine i marketinga, svakodnevno idu korak dalje i razvijaju svoje poslovanje. Dolaze iz 16 gradova i općina te uspješno posluju u sedam različitih industrija, a o njihovoj snazi i značaju za domaće gospodarstvo najbolje govori podatak da su u trenutku prijave zapošljavali 2.600 ljudi i zajedno generirali prihod od 2,4 milijarde kuna.
Programu EY Poduzetnik godine koji se održava u više od 60 zemalja diljem svijeta, hrvatski su se poduzetnici pridružili 2014. godine, a od tada je izbor jedinstvena prilika za slavlje poslovnih uspjeha koji jačaju cjelokupnu poduzetničku klimu u Hrvatskoj i grade bolje poslovno okruženje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu