Val konsolidacije na regionalom bankarskom tržištu nastavlja se i u trećem tromjesečju ove godine. Ovoga puta radi se o bankama u Sjevernoj Makedoniji.
Najveća banka na tržištu Sjeverne Makedonije, Komercijalna banka, objavila je protekloga tjedna da razmatra potencijalno spajanje sa Stopanskom bankom Bitola. Pokrenut će se razgovori sa Stopanskom bankom Bitola kako bi se olakšala početna razmjena informacija, piše BNE Intellinews.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu