Samo tri dana nakon što se Miroslav Mišković, vlasnik Delta holdinga, povukao iz Pressa, kao najveći njegov financijer, taj dnevni list je objavio prestanak izlaska u tiskanom izdanju.
Zaposleni novinari dali su rok vlasnicima od mjesec dana u kojemu im trebaju isplatiti plaće. U protivnom su najavili protest pred upravnom zgradom Delta holdinga, znajući gdje jedino ima novaca za namiru njihova potraživanja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu