Do kraja 2019.
Petrokemija najavila velika otpuštanja radnika
Kutinska Petrokemija u četvrtak je izvijestila da je Nadzorni odbor (NO) dao suglasnost Upravi za realizaciju programa otpremnina te će tvrtku do kraja godine napustiti 350 radnika.