Zlouporaba alkoholnih pića sve je veći problem u Hrvatskoj koja se našla u prvih pet zemalja Europe u svakodnevnoj konzumaciji pića, a zabrinjavajući je i broj mladih koji konzumiraju alkohol, istaknuto je u utorak na okruglom stolu “Alkohol kao javnozdravstveni problem“.
Na okruglom stolu održanom u Edukacijskom centru Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ) istaknuto je kako ovaj trend zahtijeva hitnu pažnju i kako bi se promijenio.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu