Grad Dubrovnik donirao je 1,69 milijuna kuna za nultu fazu radova na Studentskom domu vrijednom 185 milijuna kuna. Studentski dom u Dubrovniku imat će 254 sobe s 503 postelje.
Prednost pri dobivanju prava na dom imat će studenti lošijeg socijalnog položaja. Početak izgradnje očekuje se tijekom ove godine, a otvaranje uoči akademske godine 2018./2019. Cijena izgradnje je nešto viša od 185 milijuna kuna, od čega je 150 milijuna kuna iz fondova EU, Grad Dubrovnik sufinancira projekt s 30 milijuna kuna, a Dubrovačko-neretvanska županija s tri milijuna kuna te nešto više od milijun kuna sredstava je Sveučilišta u Dubrovniku.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu