Zagrebački policajci prijavili su u srijedu 53-godišnjaka jer je unazad tri godine nabavio više krivotvorenih novčanica od 500 i 1000 kuna koje je navodno platio drogom, a potom ih koristio za kupovinu droge ili ih preprodavao po nižoj cijeni.
Tijekom kriminalističkog istraživanja policija je utvrdila da je 53-godišnjak krivotvorene novčanice nabavljao od nepoznate osobe koje je zatim držao u svojoj kući na području Dugog Sela.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu