Specijalna bolnica Naftalan iz Ivanić-Grada primila je danas prvu organiziranu skupinu pacijenata iz Norveške. To je rezultat snažnih marketinških napora na norveškom tržištu, a o dojmovima prve skupine pacijenata ovisit će i buduća suradnja s norveškim osiguravateljima.
Zahvaljujući aktivnosti predstavnika i zastupnika Naftalana, Norvežani su prepoznali blagotvorne utjecaje naftalanoterapije u liječenju kožnih i upalnih reumatskih bolesti, po čijoj je primjeni Naftalan jedinstven u svjetskim razmjerima, a isto tako su prepoznali i rezultate koje bolnica u Ivanić-Gradu ostvaruje u dugogodišnjem iskustvu s pacijentima s tim indikacijama. objavili su iz Naftalana.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu