Premda je Uskrs ove godine čak dva tjedna ranije nego lani, u Istri se očekuje dolazak tridesetak tisuća turista ili tek nekoliko tisuća manje nego 2017. godine, doznaje se od direktora Turističke zajednice Istarske županije Denisa Ivoševića.
Ustvrdivši kako će tijekom uskrsnih blagdana biti otvoreno 25 velikih hotela i većina malih obiteljskih, dok će prve goste primiti i kampovi te privatni smještaj, Ivošević je kazao kako se najviše turista očekuje s naših emitivnih turističkih tržišta Austrije, Slovenije, Italije i Njemačke.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu