U organizaciji Ministarstva poduzetništva i obrta i Gospodarske komisije UN-a za Europu danas je u Dubrovniku počela dvodnevna međunarodna konferencija o poduzetništvu i inovacijama.
Na konferenciji u hotelu "Dubrovnik Palace" sudjeluju stručnjaci iz 29 zemalja, među kojima i mnogi međunarodno priznati stručnjaci s područja poduzetništva i inovacija.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu