Sunčanom Hvaru Upravni odbor HFP-a na jučerašnjoj zatvorenoj sjednici dao je rok od 30 dana da HFP-u omogući upis hipoteke na imovinu, kako bi mu odobrili odgodu otplate lani dane pozajmice od 15 milijuna kuna.
Iz Sunčanog Hvara rekli su nam da za ispunjenje uvjeta moraju od banaka dobiti dozvole, jer je imovina uglavnom založena kao jamstvo za kredite. No, HFP je, saznajemo, odlučio biti čvrst – ne ispoštuje li se rok, Fond ide u prisilnu naplatu. Isti rok dan je i Ustanovi Otok znanja u slučaju hotela Koločep za prihvaćanje sporazuma o raskidu ugovora s HFP-om.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu