Dodjelom turističkih nagrada za najbolja turistička odredišta i za djelatnike godine u turizmu u petak navečer su u dubrovačkom Hotelu Valamar Lacroma, u prisustvu premijera Zorana Milanovića, završili dvodnevni Dani hrvatskog turizma 2012, na kojima je za turističkog prvaka Hrvatske 2012. godine proglašen grad Split.
Ovogodišnji Dani hrvatskog turizma okupili su blizu dvije tisuće domaćih i stranih turističkih djelatnika i njihovih gostiju, a na dodjeli nagrada su, uz premijera, bili i potpredsjednik Vlade i ministar Branko Grčić, te ministri Gordan Maras, Siniša Hajdaš Dončić, Željko Jovanović i domaćin ministar turizma Veljko Ostojić, kao i brojni saborski zastupnici, župani, gradonačelnici, načelnici i drugi uglednici.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu