Rok do kada Agrokor i banke vjerovnice slovenskog Mercatora trebaju postići dogovor o reprogramiranju Mercatorovih kredita, što je uvjet za realizaciju lani sklopljenog kupoprodajnog ugovora između Agrokora i većinskih vlasnika Mercatora, istječe idućeg petka, ali će do idućeg utorka Agrokor i banke formalizirati već postignuti dogovor, objavio je u četvrtak slovenski radio pozivajući se na neslužbene izvore.
O napretku u pregovorima između Agrokora i banaka koji još treba formalizirati javljaju i drugi slovenski mediji, koji tvrde da su se s reprogramom Mercatorovih kredita složile i austrijske banke Erstebank i Raiffeisen banka koje su se zadnjih tjedana tome najviše odupirale.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Da, garant će mu pomoći. Franck jedva čeka jer se kupa u parama, Podravka se gura da umjesto svoje ekspanzije pomogne Todorićevu a Adris žuri uništiti i zadnju šansu da se domogne Triglava. To je još jedan nacional-interesni pamflet slovenskih ljevičara.
Uključite se u raspravu