Analiza lokalnih izbora bila je glavna tema sjednice predsjedništva SDP-a na kojoj, kako kažu sudionici, nije bilo povišenih tonova. Vrh stranke zadovoljan je onim što je učinjeno.
– Napravljena je trezvena analiza i izraženo je zadovoljstvo što je osvojena vlast u Splitu, Sisku i Osijeku te što stranka ima više načelnika općina – kaže jedan od članova predsjedništva.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu