Radnici Adriadiesela danas bi trebali dobiti jednu plaću i trošak za prijevoz, potvrđeno je danas iz te karlovačke metalske tvrtke, čiji radnici već dva tjedna štrajkaju zbog višemjesečne neisplate plaća.
Od dobro obaviještenog izvora u Adriadieselu, koji je želio ostati anoniman, doznaje se kako bi tim povodom (isplata jedne plaće) direktor tvrtke Vladimir Hristov mogao zatražiti od štrajkaških vođa da štrajk prestane, unatoč njihovu minimalnom zahtjevu da se radnicima isplate dvije i pol zaostale plaće i svi troškovi za prijevoz.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu